کتاب ملت عشق

کتاب ملت عشق جزو آن دسته از کتاب‌هایی است که با شروع کردنش یک آن به خودتان می‌آیید و می‌بینید ساعتهاست که در صفحات کتاب غرق شده‌اید و کنترل زمان از دستتان خارج شده. کتابی که بیش از ۵۰۰ بار در ترکیه تجدید چاپ شده و پرفروش‌ترین کتاب تمام دوران‌ها در ترکیه محسوب می‌شود. این کتاب که نوشته الیف شافاک، یکی از معروف‌ترین نویسنده‌های ترک در سراسر جهان است، پس از ترجمه و انتشار در ایران نیز به سرعت به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های بازار کتاب ایران تبدیل شد.

چه کسانی ملت عشق را بخوانند؟

کسانی که دوست دارند از دل داستان وارد ماجراهای تاریخی و ادبی چون آشنایی شمس و مولانا شوند قطعا از دانلود کتاب رمان ملت عشق بسیار لذت می‌برند. چون داستان کتاب هم سیری در امروز دارد و هم دیروز.
هر چند که به نظر من ملت عشق برای هر کسی که داستان و روایت‌های عاشقانه را دوست دارد می‌تواند جذاب باشد.

نویسنده ملت عشق چه کسی است؟

الیف شافاک نویسنده کتاب ملت عشق، تاکنون ۱۳ کتاب نوشته که ۹ عدد از آنها رمان هستند. او که به زبان‌های ترکی و انگلیسی کتاب می‌نویسد، مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته‌ی مطالعات جنسیت و زنان و دکترای‌ خود را در رشته‌ی علوم سیاسی گرفته است و به نوعی یک فعال سیاسی و روزنامه‎‌نگار هم محسوب می‌شود. چرا که به صورت مرتب در روزنامه‌ها و مجلات مهمی چون گاردین، نیویورک تایمز، ایندیپندنت و … می‌نویسند و سابقه تدریس در دانشگاه‌های ترکیه، انگلستان و آمریکا را هم داشته است.

منبع: دیجی کالا مگ

سه شنبه 11 دی 1397
بؤلوملر :